KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16494387

nr 1649 4387

Johannes Harders

(1871-1950), Tyskland

Oljemålning, Kustmotiv. Signerad J Harders. Olja på duk, 119x77 cm, yttermått inklusive ram: 90x131 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 14 oktober 2024
kl 18:32:34