KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16494387
nr 1649 4387
Johannes Harders
(1871-1950), Tyskland
Oljemålning, Kustmotiv. Signerad J Harders. Olja på duk, 119x77 cm, yttermått inklusive ram: 90x131 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 18:32:34
4.000 kr